بلاگ

14 مدل فرش فانتزی جدید

مدل فرش فانتزی

فرش ها جزئی جدا نشدنی از دکوراسیون خانه ها به خصوص خانه های ما ایرانی ها هستند. البته فرش هایی که تا به امروز بیشتر مورد توجه قرار گرفته بودند و در خانه های اکثر قریب به اتفاق ما ایرانی ها قرار دارد، فرش های سنتی ایرانی است. اما چند سالی است که نوع جدیدی از فرش ها روانه ی بازار شده اند که طرح هایی متفاوت را دارا هستند که فرش های فانتزی نام دارند. در ادامه با معرفی چند مدل فرش فانتزی جدید همراه ما باشید.

فرش فانتزی را کجا استفاده کنیم؟

از آن جایی که فرش های فانتزی در بین فرش ها یکی از متنوع ترین ها محسوب می شوند، این تنوع طرح تقریباً تمامی محدودیت ها را کنار می گذارد و آن را برای تمامی فضاهای داخلی خانه از جمله سالن پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه، اتاق کودک و نوجوان و… مناسب می سازد. البته خالی از لطف نیست این نکته را نیز در نظر داشته باشید که سهم قابل توجهی از طرح فرش های فانتزی برای اتاق خواب و فضاهای شخصی تر طراحی شده اند. رنگ بندی و نوع طرح آن ها طوری است که برای فضاهای شخصی و به زبان ساده تر برای فضاهای خودمانی طراحی و تولید شده اند.

البته فرش های فانتزی زیادی برای سالن پذیرایی هم مناسب هستند که در همین جا تعدادی عکس از آن ها می بینیم. در هنگام انتخاب فرش فانتزی برای سالن پذیرایی به این نکته دقت لازم و کافی را داشته باشید که از چه رنگ هایی در فرش فانتزی مورد نظر استفاده شده است؟ آیا رنگ های شاد و تندی در آن دیده می شود؟ از آن جایی که فضای سالن پذیرایی خانه ها عموماً باید کلاسیک و رسمی تر باشد رنگ های شاد و تند برای این فضاها مناسب نخواهند بود. البته اگر دکوراسیون سالن پذیرایی خانه تان را مدرن چیده اید و به دنبال تکمیل این فضای مدرن هستید تمامی فرش های فانتزی پیش روی شما قرار خواهند گرفت.

در ادامه می توانید مدل های مختلف فرش فانتزی را ببینید. اگر قصد خرید اینترنتی فرش فانتزی را هم دارید نگاهی به فروشگاه اینترنتی کارپتینو نیز بیندازید.

مدل های فرش فانتزی

فرش فانتزی برای آشپزخانه فرش فانتزی طرح مربع مربع فرش فانتزی برای کودک فرش فانتزی مربع مربع مدل فرش فانتزی اتاق کودک مدل فرش فانتزی طرح کودک فرش فانتزی طرح مدرن لاکچری خاکستری فرش فانتزی طرح لاکچری مدرن فرش فانتزی طرح لاکچری قهوه ای کرم مدل فرش فانتزی طرح مدرن فرش فانتزی طرح لاکچری مدرن مدل فرش فانتزی طرح خط مدل فرش فانتزی فرش فانتزی طرح برگ رنگ خاکستری طرح مدرن

فرش های فانتزی چند سالی است که مورد توجه قرار گرفته اند و برای خانه های مدرن و فانتزی و حتی کلاسیک مناسب اند اما هنوز هم فرش های سنتی ایرانی ارزش خود را حفظ نموده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *